Kwiecień
Maj
Czerwiec

Zwiń

BAZA FILMÓW

Strona główna »  BAZA FILMÓW

to_skomplikowane_zdjecie6.jpg

To skomplikowane

Hitch

Zauroczyła Cię piękna, niedostępna kobieta?
Nie wiesz jak ją zdobyć? Ten film zrealizowano specjalnie dla Ciebie! Poznajcie Hitcha (Will Smith) najsłynniejszego nowojorskiego swata.

Dziewczyny z kalendarza

Chris i Annie przyjaźnią się od lat, mimo odmiennych charakterów i temperamentów. Obie mieszkają w małej osadzie w Yorkshire. Niestety, mąż Annie umiera na białaczkę. Chris wpada wówczas na pomysł, by miejscowe koło Women’s Institute przygotowało kalendarz na rok 2000.

Irina Palm

Maggie (Marianne Faithfull) to kobieta w średnim wieku, jej głównym celem i dążeniem staje się zdobycie pieniędzy na operację ratującą życie ukochanego wnuka. Kiedy wszystkie próby zawodzą, Maggie stara się przywrócić gasnącą nadzieję swojemu synowi Tomowi i jego żonie Sarah.

Kwiat pustyni

Historia współczesnego Kopciuszka – somalijska dziewczynka ucieka od okrutnego ojca, aby po wielu dramatycznych przygodach zrobić światową karierę modelki

Erin Brockovich

Nie dałbyś za nią pięciu groszy. Erin Brockovich (Julia Roberts) jest dwukrotną rozwódką i samotnie wychowuje trójkę dzieci. Nie ma pieniędzy, wykształcenia ani szansy na znalezienie pracy.

Nigdy w życiu

Przez dwa lata powieść "Nigdy w życiu" zajmowała czołowe miejsca na polskich listach bestsellerów, a 180-tysięczny nakład, jaki osiągnęła książka to liczba niebagatelna. Wiadomo było, że prędzej czy później ktoś podejmie się ekranizacji bestselleru.