Kwiecień
Maj
Czerwiec

Zwiń

BAZA FILMÓW

Strona główna »  BAZA FILMÓW

to_skomplikowane_zdjecie3.jpg

To skomplikowane

Młodzi gniewni (Dangerous Minds)

Młodzi gniewni (ang. Dangerous Minds) – amerykański film z roku 1995 w reżyserii Johna N. Smitha, powstał na podstawie powieści LouAnne Johnson My Posse Don't Do Homework, opartej na autentycznej historii.

Choć goni nas czas

Carter i Edward spotykają się w szpitalnej sali, gdzie obydwaj mają dużo czasu, żeby pomyśleć o tym, co jeszcze może się wydarzyć i jak wiele z tego zależy od nich.

Wygrane marzenia

Opowieść o dziewczynie, Violet Sanford (Piper Perabo), która mieszka gdzieś w małej mieścinie stanu New Jersey ze swoim ojcem (John Goodman). Pracuje w pizzerii i ma nadzieję na zostanie kiedyś znaną autorką tekstów i muzyki piosenek.

500 dni miłości

Zwariowana komedia romantyczna o młodej kobiecie, która nie wierzy w miłość, dopóki nie spotyka na swej drodze chłopaka, gotowego na wszystko, by zdobyć jej serce.

Słodki listopad

Film opowiada o dwójce ludzi, którzy mimo swoich wcześniejszych planów zakochują się w sobie.

Przepis na idealne święta (Recipe for a Perfect Christmas)

Nowym krytykiem kulinarnym magazynu "Glow" zostaje Jenner. Tego dnia znacznie mniej powodów do radości ma Alex Stermadopoulos prowadzący rodzinną restaurację "Aleko".

Miasto Aniołów (City of Angels)

Amerykański film fabularny z 1998 roku w reżyserii Brada Silberlinga. W rolach głównych wystąpili Nicolas Cage i Meg Ryan. Film jest oparty na filmie Wima Wendersa Niebo nad Berlinem, a akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles (co po hiszpańsku znaczy anioły).